Zaproszenia przystosowane do aktualnych wyznaczników w branży weselnej

Usługi

avatarAutor:

Zaproszenia od jakich można rozpoczynać planowanie dnia zaślubin dostępne są w sklepie Margo & Bees. Są to szczególne wedding invitations, ponieważ zrobione zostały ręcznie. Indywidualnie wykonana papeteria na ślub wpływa na klimat wydarzenia, od pierwszych chwil wskazując na jego rangę. Zaproszenia, save the date a także inne dodatki zostaną dopasowane do motywu wesela. Można personalizować wszystkie wzory i kolory.

Szczegóły zaproszenia ustalane są indywidualnie z projektantami. Są to: barwy, rodzaj papieru, personalizacja tekstu, nadruki, jak i elementy dekoracyjne. Wzory wśród jakich można wybierać to: rustykalny, kwiatowy, glamour, ekskluzywny, vintage, z motywami dopasowanymi do upodobań konkretnej pary. Oznacza to, że można mieć okazję na znalezienie czegoś wyjątkowego, abstrahując od tego, czy komuś zależy na mniej albo bardziej formalnych zaproszeniach. Zaproszenia są wykonane z ekologicznego papieru, wobec czego wlicza się je do przyjaznych środowisku.

Każdy, kto interesuje się taką papeterią na ślub może w pierwszej kolejnośći zamówić próbki papeterii na ślub. W taki sposób sprawdza ich jakość. Bardzo często klienci razem z zaproszeniami zamawiają kartkę z zapisaniem daty a także kartki z podziękowaniami dla gości. W rezultacie można rzeczywiście rozplanować cały dzień ślubu. Już przed ślubem będzie mieć się wszystkie dodatki dostosowane do motywu wesela. Można wówczas wyjątkowo skupić się na innych kwestiach.

Szczególnie, że zlecenia w tym miejscu zrealizowane są błyskawicznie. Do wszystkich zaproszeń dodawana jest koperta. Samodzielnie wykonane kartki z datą zaślubin wyglądają cudownie. Poza zaproszeniami można zamawiać save the date, przywieszki do prezentów dla gości a także księgi pamiątkowe, jakie goście weselni uzupełniają dla Nowożeńców w dniu ślubu. Pewne jest, że jeżeli ktoś złoży całe zamówienie w tej pracowni to otrzyma harmonijny projekt i przygotowania do ślubu sprawią mu wielką satysfakcję.

Dodaj komentarz