Wykorzystanie bramek obrotowych niskich sprzedawanych w firmie Prokontrol

Budownictwo

avatarAutor:

Bramki obrotowe wysokie sprzedawane w Prokontrol idealnie sprawdzają się celem zapewnienia bezpieczeństwa w przejściach dowolnego typu. Taki typ jest najczęściej stosowany w kontrolach wejść w obiektach, jakie nie wymagają nadzoru oraz zaangażowania pracowników ochrony. Bramki takie mogą być wykonane w wersji pojedynczej albo podwójnej, z dwiema opcjami rotorów 3 – oraz 4 – ramiennych. Nad przejściem umieszczone są nowoczesne piktogramy LED RGB, jakie informują użytkowników o stanie urządzenia.

Przykłady wykorzystania dla elementów takich jak bramki obrotowe to: kontrolne punkty biletowe, lotniska, porty morskie, przejścia dla wyznaczonego personelu, punkty dostępu w obiektach chronionych, punkty kontroli biletów w dowolnych obiektach kulturalnych, w płatnych toaletach oraz w obiektach sportowych. Opis każdej z bramek umieszczona jest na stronie Prokontrol. Konsumenci, którzy przeczytają wszystkie opisy będą doinformowani, jaki model spełnia ich oczekiwania pod względem obiektu przed jakim bramka ma się pojawić. Mechanizm obrotowy w takiej kategorii bramek dyktują skrzydła wykonane ze stali nierdzewnej albo cynkowanej. Rodzaj wykończenia obudowy kupujący wybierają wśród dowolnych gatunków stali. Bramki obrotowe wysokie mają charakter uniwersalny i mogą być stosowane w środku obiektów, jak i na zewnątrz.

Ergonomiczny kształt pozwala na płynny ruch skrzydeł przy zachowaniu niedużej przestrzeni. Piktogramy nawigacyjne umiejscowione są na dobrze dobranej wysokości, wobec tego nikt nie ma problemów z ich odczytywaniem. Blokada ruchu wstecznego, uniemożliwia przechodzenie w przeciwnym kierunku niż ustawione jest urządzenie zewnętrzne. Funkcjonowanie bramek można modyfikować, gdyż mają prosty w obsłudze panel sterujący. Sprawdzając dokładne dane techniczne od razu zauważa się główne atuty bramek obrotowych wysokich. Są nimi: jakość, design, użyteczność, bezpieczeństwo i maksymalna ergonomia.

Dodaj komentarz