Wszechstronna propozycja papeterii kreatywnej

Zakupy

avatarAutor:

Imponująca propozycja papeterii kreatywnej umieszczona jest w działach w sklepie internetowym Decoris. Kategorie ukazują klientom, w co mają okazję się zaopatrzyć. Internauta może sprawnie składać zamówienie. Może również zajrzeć na bloga, omawiającego pomysł na prezent dla babci, jak i na przykład odnoszącego się do tematyki ślubnej.

Działy w obrębie to: prezenty oferta dla firm, prezenty dla niej, prezenty dla niego, kartki świąteczne, zaproszenia ślubne, prezenty, zestawy próbkowe, zarezerwuj datę ślubu, winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, figurki na tort, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki, pudełko na koperty, dodatki, maseczki bawełniane, półprodukty oraz dodatkowe wkładki.

Można też korzystać z podkategorii z opcją złożenia zamówień indywidualnych od samego początku. Przeznaczone na ślub zamówienia można omówić w kreatorze. To pozwala wybrać wśród zaproszeń takich jak: rustykalne, złote glamour, botaniczne, special line, boho, foto zaproszenie ze zdjęciem, kaligrafowane, koronki, karty do gry, morskie, akwarele oraz wycinane laserem. Do zaproszeń można dokupić akcesoria: winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, figurki na tort, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki albo pudełka na koperty. Wiele osób kupuje również w pracowni Decoris w ręcznie zrobione kartki na Święta oraz dużo pozostałych urokliwych prezentów indywidualnie przygotowanych. Są nimi: kubki z logo firmy, czekoladki z logo, herbaty oraz kawy z wizerunkiem marki. Oferta kartek i gadżetów Decoris jest imponująca.

Dodaj komentarz