Walory osiedla Konstelacja 2E

Nieruchomości

avatarAutor:

Zalety osiedla Konstelacja 2E motywują do tego, żeby zakupić w takim miejscu apartament. To mieszkania w pobliżu Krakowa, idealnie umiejscowione. W pobliżu mieszkanie węgrzce funkcjonuje szkoła w Bibicach, przedszkole, a także centrum handlowe w Węgrzycach.

Dlatego to idealna propozycja dla młodych rodzin. Na stronie podany jest plan osiedla, ceny za apartament i w tym samym czasie można też dokonać rezerwacji. Fundamenty każdego z lokali mieszkaniowych są trwałe. Ściany zewnętrzne zostały właściwie ocieplone, a elementy jakimi są stropy, schody, balkony i balustrady wykonano z wysokiej jakości materiałów.

Dach zrobiony jest z mocnej płyty betonowej. Jest tutaj również zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe walory powiązane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, a także stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy z apartamentów ma niezbędne instalacje, jakie wpływają nie tylko na użyteczność, lecz też i na codzienny poziom komfortu. Każda działka ogrodzona jest panelami. Dostępne są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne oraz światłowód. Ogródek jest przestronny i wyplantowany, czyli można się na nim relaksować. Do wyboru są cztery typy mieszkań, mające powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch m2. Wnętrza w dwupoziomowych apartamentach zostały zaprojektowane celem utworzenia takiej przestrzeni, na jakiej zależy potencjalnym nabywcom.

Zwłaszcza, że można skorzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper który współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamówić klasyczne, jak i unowocześnione kuchnie marki NOBILIA oraz ATLAS KUCHNIE. Zaufani dostawcy to duże udogodnienie i można też zamówić wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. Pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to jedynie niektóre z elementów poświadczające o nowoczesności osiedla.

Dodaj komentarz