Rzetelne świadczenia w obrębie gięcia blach dowolnego typu

Usługi

avatarAutor:

Grupa Wiss pośród licznych usług oferuje też te powiązane z gięciem blachy. Wyspecjalizowane świadczenia w zakresie gięcia blach dowolnego rozmiaru są wykonywane dokładnie oraz terminowo, ze względu na to, że zakład posiada nowoczesny park maszynowy. Z tego powodu opłaca się nawiązać współpracę z Wiss, telefonując albo wysyłając formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem witryny www. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko zrobiona jest przy zastosowaniu innowacyjnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich maksymalny nacisk wynosi dwieście dwadzieścia ton. Naciski te umożliwiają giąć blachy do dziesięciu milimetrów grubości oraz 3 metrów szerokości.

Doświadczenie pracowników Wiss oraz posiadanie nowoczesnego sprzętu umożliwiają zginanie blach o bardzo różnych kształtach. Najwyższa jakość i precyzja gięcia zapewniona jest na równi przy realizacji zleceń wielkoseryjnych, mniejszych, jak i prototypów. Gięcie części następuje z precyzją do 0,1 mm, ze stuprocentową powtarzalnością. Kąty można z kolei skorygować przez dogięcie. Na witrynie firmy można zobaczyć dotychczasowe portfolio oraz nabrać przekonania, że w temacie gięcia blach Wiss jest bezkonkurencyjny.

Zginarki krawędziowe zrobią wszystkie czynności bezbłędnie, a obsługują je doświadczeni technicy. Duża baza zastosowanych akcesoriów dodatkowych umożliwi wszechstronne wykorzystania i elastyczność. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, albo twardość blachy, gdyż technicy użyją do prac bezdotykowych systemów pomiaru kątów. Realizowana w Wiss obróbka plastyczna metali jest natychmiastowa, staranna i zapewnia najwyższą powtarzalność. Jest to nie tylko efektywne, lecz również ekonomiczne. Zastosowana przez specjalistów technologia ma szczególne znaczenie w wypadku zaplanowania powtarzalności całego procesu, podczas gdy dąży się do uzyskania dużej serii takich samychelementów przy niewysokim koszcie jednostkowym. Wszechstronna metoda używana jest na cienkich, jak i na grubszych blachach.

Dodaj komentarz