Rzetelna naprawa przekładni kierowniczej

Motoryzacja

avatarAutor:

Rzetelna regeneracja przekładni kierowniczej to specjalność firmy REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Usługa realizowana jest w odwołaniu do samochodów osobowych i dostawczych. Na usługi jakimi są naprawa maglownic przyznana jest 12 miesięczna gwarancja. Firma działa na równi stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Doświadczeni mechanicy na początku wszystko analizują, a następnie usuwana jest korozja i ma miejsce wyregulowanie całości.

Firma funkcjonuje zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo, a więc zepsutą część można wysłać. Zregenerowane przekładnie są następnie przesłane za kaucją zwrotną. Jeśli do mechaników dostarczy się popsutą część, na początku zajmą się oni analizowaniem takiego elementu, zanim jeszcze go będą rozbierać. Po usunięciu rdzy, wżerów i korozji zostanie dobrana tuleja jaka prowadzi do przekładni samochodowej. Wymienione będą też uszczelniacze na spersonalizowane dla konkretnego modelu.

Są to podzespoły oryginalne, wobec czego można być pewnym, że okażą się sprawne przez dłuższy czas. Po zmianie uszczelniaczy przeprowadzona będzie kompleksowa regeneracja przekładni, zapewniająca dłuższy czas zastosowania. Po jej zakończeniu każda z maglownic poddana jest testom ciśnieniowym. Firma ma już w portfolio sporą liczbę zregenerowanych przekładni. Z uwagi na to, że ma dwadzieścia dwie siedziby w całej Polsce, nie ma problemu z tym, aby skierować się do wybranego miejsca, niezależnie od tego gdzie się zamieszkuje lub po prostu przesłać element.

Zregenerowaną maglownicę uzyska się maksymalnie do 3 dni roboczych. To pozwala szybciej cieszyć się sprawnym samochodem i nie bać wypadku. Ze względu na to że jazda z popsutą przekładnią nie zalicza się do bezpiecznych, nie można tego bagatelizować. Może bowiem dojść do blokowania kół w jednej pozycji albo może utracić się możliwość skręcania. Wówczas zaś wyższe jest niebezpieczeństwo wypadku. Dlatego należy reagować, o ile zauważy się już początkowe symptomy, nawiązując kontakt z pracownikami w danej firmie.

Dodaj komentarz