Przykładowe propozycje Instaglass – efektywne i funkcjonalne

Budownictwo

avatarAutor:

Wybrane realizacje od firmy Instaglass są atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne. Motywują do tego, aby skorzystać z propozycji wskazanego zakładu. Ściany Szklane każdorazowo zrobione są w dostosowaniu do oczekiwań klientów, co też jest znaczące. Zwykle klienci decydują się na ściany ze szkła, gdyż prezentują się one bardzo gustownie. Są wykonane ze szkła GSL, co również wpływa na ich trwałość. Ścianki ze szkła skutecznie oddzielają od siebie wyznaczone pokoje, zarówno w domach, jak i w instytucjach publicznych. Jednocześnie, ich wygląd wpływa na zachowanie większej przestrzeni. W Instaglass robione są także przegrody ze szkła, najczęściej opierające się o indywidualne wyznaczniki.

Szklane parawany sprawdzą się w pokojach kąpielowych lub w łazienkach. Znacznie częściej parawany nawannowe są w stanie zastąpić kabiny prysznicowe. Dużą sławą chwalą się panele szklane, wyznaczone do jadalni. Są one odporne na działanie wody i plamoodporne. Równocześnie, są również nad wyraz trwałe. To idealna opcja dla tradycyjnie stosowanych płytek. Patrząc na to, że są one wykonane ze szkła hartowanego, mają zwiększoną wytrzymałość na zarysowania oraz na uszkodzenia różnego rodzaju.

Panele kuchenne wykończone są dowolnie wybieranymi grafikami, aby maksymalnie dostosowały się do wskazanego pomieszczenia. Klienci z katalogu dobierają również balustrady ze szkła, na balkony i schodowe. Za każdym razem prezentują się one w taki sposób, jakby szkło było zestawione z podstawą. Zrobione są z bezpiecznego laminowanego szkła GSL. Balustrady dostępne są w dowolnych rozmiarach oraz grubościach, od dwunastu do 20 mm. Są stabilne i bezpieczne, z uwagi na użycie mocowania punktowego ze stali nierdzewnej. W zakładzie Instaglass wykonywane jest także specjalnie zaprojektowane szkło: antywłamaniowe, ciepłochronne, dźwiękochłonne, ognioodporne, odporne na działanie promieni słonecznych, nadwymiarowe, GLS, laminowane albo robione przy wykorzystaniu metody float.

Dodaj komentarz