Przejściowa uroda – jakim sposobem walczyć z czasem?

Moda i Uroda

Autor:

Każda pani pragnęłaby zatrzymać jak najdłużej młodocianą, sportową sylwetkę, dziewczęcą urodę, delikatność nastolatki. To przykre, z wiekiem te atrybuty młodości powoli przemijają. Współczesne kosmetyki pozwalają zachować jędrną oraz gładką cerę, błyszczące oczy, ładne, gęste włosy, jednak zmieniają się rysy twarzy, sylwetka, dostrzega się, że przybyło lat. Sporo kobiet umie się starzeć z godnością, ich buzie nabierają absolutnie innego ciekawa, mówi się, że mają doskonałą urodę.

Patrząc na co poniektóre aktorki w wieku po pięćdziesiątce, zastanawiamy się, jak one to robią, że na ich twarzach nie widać działania czasu. Naturalnie, wiele z nich poddało się bądź też nadal poddaje rozmaitym zabiegom chirurgicznym, mających na celu wygładzenie skóry, podwyższenie powiek, korekcję kości policzkowych czy nosa, redukcje podbródka, lecz z upływem czasu, ukończone operacje plastyczne coraz bardziej są zauważalne, mimo że kobiety zaprzeczają. W świecie artystycznym zapanowała moda na operacje zatrzymujące młody wygląd. Oglądając zdjęcia w internecie, czy plotkarskich magazynach, frapujemy się, po co one to robiły.

Dużo ślicznych niegdyś aktorek, piosenkarek, prezenterek, które zachwycały własną urodą tysiące kobiet na całym świecie, po przebytych operacjach plastycznych wygląda koszmarnie. Każda ingerencja chirurga może zakończyć się klęską oraz komplikacjami, takich sytuacji jest mnóstwo – by tego uniknąć, zabiegi wykonuj wyłącznie u fachowców – https://lukaszmichalak.pl/. Wolno się tylko zastanawiać, z jakiej przyczyny na własne życzenie atrakcyjna kobieta pragnie wyglądać jak manekin – sztucznie podniesione usta, nienaturalne powieki, piersi – jak z plastiku. Gdzieś się całkiem zatarła granica rzetelnego smaku oraz poczucia pociągająca. Sławne, bogate, tak uwierzyły w magię operacji plastycznych, że wyglądają obecnie na panie ciężko schorowane, z satyryczną urodą, aż trudno na nie patrzeć bez zażenowania.

Brazylia słynie z ładnych kobiet, bardzo zgrabnych. Wiadomo jednak, że ponad połowa Brazylijek poddaje się rozmaitym operacjom plastycznym od 15-go roku życia. Chirurdzy korygują najmniejsze odstępstwa od normy, spostrzeganej oczyma dziewczyn dążących do doskonałego atrakcyjna. Kult ciała ludzkiego jest tak kolosalny, że żadne pieniądze nie są przeszkodą w realizacji marzeń o imponującej sylwetce i nieprzeciętnej urodzie.

One Reply to “Przejściowa uroda – jakim sposobem walczyć z czasem?”

  1. Karolina Piszczek pisze:

    Moja ciocia zawsze powtarzała, że trzeba się wyspać i wtedy zmarszczek też będzie dużo mniej. Ja mocno sobie postanowiłam, że zaoszczędzę i kupię porządny materac, a nie jakieś chińską tanioche, które tylko skrzywi mi kręgosłup. Na stronie https://salonsnu.pl/blog/czy-warto-zainwestowac-w-materac-termoelastyc znalazłam to czego szukałam.

Dodaj komentarz