Praktyczne i designerskie ławy z funkcją rozkładania

Dom i Wystrój

avatarAutor:

Użyteczne i stylowe ławy z funkcją rozkładania robi firma MATO design z najwyższej jakości surowców. Ławy do rozkładania w wysokim połysku idealnie podkreślą styl wnętrza, w jakim będą umieszczone. Nie mają dużych rozmiarów, wobec czego można je wykorzystywać w pomieszczeniach nieco mniejszych. Można je z kolei rozłożyć, gdy odwiedzą nas znajomi.

Funkcjonalne elementy umeblowania jakimi są stoliki kawowe standardowo mogą wobec tego spełniać funkcję stolika kawowego, a podczas spotkania ze znajomymi albo na małych imprezach w domu dają opcję rozłożenia blatu, aby zyskać maksymalny komfort. Ławy rozkładane z podanej oferty traktowane są jako meble uniwersalne. Z jednej strony, jeżeli ktoś ma dużą przestrzeń ze względu na pokój dzienny połączony z jadalnią, będą praktycznym meblem w centrum pokoju dziennego. Z drugiej, w wypadku małej powierzchni ława rozłożona okaże się użytecznym meblem. Nie będzie zajmować wiele miejsca, a może przydać się wtedy, gdy będzie konieczność użycia dużego blatu. Jaśniejsze wybarwienie ław powoduje, że bez trudu wpasują się one do wszystkich wnętrz. Tym bardziej natomiast mogą sprawdzić się we wnętrzach urządzonych w nawiązaniu do stylu skandynawskiego.

Wyjątkową uwagę w przedłożonych ławach zwróci wysoki połysk, jako efekt zrobienia z płyty akrylowej Senosan 1800TopX. Blat w każdej ławie wyposażony jest w kulkowe synchroniczne prowadnice, ułatwiające jego rozłożenie. Patrząc na to, że wkładka wydłużająca przechowywana jest pod blatem stołu, na co dzień salon będzie prezentować się estetycznie. Na stronie MATO design można obeznać się z: wymiarami, opisem, wybarwieniem, jak i detalami dotyczącymi kupna zaprezentowanych elementów umeblowania. Poza ławą, dobrze będzie również sprawdzać stoliki kawowe tej firmy. Dostępne są one w długości blatów od 90 do 120 centymetrów oraz mają dowolne wysokości. Oznacza to, że klient ławę dopasuje ją do określonych pokoi oraz do własnych preferencji.

Dodaj komentarz