Perfekcyjnie wykonywane zabiegi kosmetyczne oraz efektywny makijaż permanentny w Bielsko – Białej

Moda i Uroda

avatarAutor:

Perfekcyjnie zrobione zabiegi kosmetyczne oraz efektywny makijaż permanentny w Bielsko – Białej wykonywane są w gabinecie urody BossKa Beauty. Kompletna oferta umieszczona jest pod adresem www.bosskabeauty.pl i warto się z nią zapoznać. Klientki wiedzą, że oddają się w najlepszą opiekę, ponieważ doświadczone kosmetyczki systematycznie śledzą trendy w obrębie makijażu i medycyny estetycznej.

Zatrudniony w tym miejscu team wykonuje zabiegi w przyjemnej i atmosferze, korzystając z atestowanego osprzętu. Z tego powodu wszystkie czynności są sterylne. Najbardziej rozbudowana jest oferta propozycja dotycząca makijażu permanentnego. Obejmuje ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust oraz makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi może być wykonany metodami: ombre, cienia lub pudrową. Makijaż permanentny ust obejmuje kontur z wypełnieniem albo z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek dotyczy: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, użycia kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W studio wykonywane są korekty dla wszystkich makijaży.

Metoda każdorazowo jest bezpośrednio dobierana jest do klientki i szczegółowo omawiana przed wykonaniem zabiegu. Cennik za makijaże podany jest na witrynie. Zabiegi przebiegają zwykle dwuetapowo. Ceny obejmują: zabieg podstawowy, znieczulenie oraz dopigmentowanie. O tym, jak przebiega makijaż permanentny oraz ile zajmie jego zrobienie, powiadamia kosmetolog. Zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, z jakich można skorzystać w BossKa Beauty to z kolei: mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, rozstępów i blizn, Meso BB Glow twarzy, szyi, dekoltu, lipoliza iniekcyjna na takich częściach ciała jakimi są: podbródek, żuchwa, policzki, kolana, łokcie, ramiona, uda, bryczesy, boczki, pośladki, brzuch oraz plecy. Panie chodzą chętnie na mezoterapię igłową, jaka może obejmować: okolice oczu, skórę głowy, dłonie, twarz, szyję i dekolt.

Dodaj komentarz