Opcja wykorzystania wsparcia wykwalifikowanego trychologa

Moda i Uroda

avatarAutor:

Możliwość wykorzystania wsparcia wykwalifikowanego trychologa w gabinecie medycyny estetycznej Centrum Estetica to usługa, z jakiej klienci korzystają nad wyraz chętnie. Specjalistka Magda Kulik – Kopka ma wykształcenie kierunkowe nie tylko z zakresu trychologii, lecz również kosmetologii, technologii żywności i mikroodżywiania. W rezultacie, może kompleksowo pomagać osobom, które zgłaszają się do niej z problemami jakimi są: wypadanie włosów, łysienie, swędzenie, czy schorzenia na obszarze głowy. Zaprezentowana trycholog wrocław na początku przeanalizuje stan skóry głowy klientki, sprawdzając dokładnie włosy razem z cebulkami. Ma to na celu ustalać przyczynę pojawienia się łuszczycy, łupieżu, albo łojotokowego zapalenia skóry. Badanie takie jak trichoskopia ma miejsce przy wykorzystaniu mikrokamery.

Kolejne natomiast badania są polecane zależnie od tego, jaka będzie diagnoza. W niektórych przypadkach wykonana jest Tkankowa Analiza Pierwiastkowa Włosów. Szczegółowa analiza jest podstawą do wyznaczania indywidualnego rozkładu leczenia a także pielęgnowania. Klienci otrzymują również polecenia powiązane z przydomową pielęgnacją, suplementowaniem i sposobem odżywiania. Ze świadczeń wykwalifikowanej specjalistki korzystają na równi kobiety, jak i panowie. Terapia trychologiczna z jakiej skorzystają w Centrum Estetica jest indywidualnie dostosowanym kompletem zabiegów, w seriach od trzech do 10 w odstępach od siedmiu do 30 dni. Kuracja zawiera techniki: naturalne, kosmetyczne, nowoczesne, fizykoterapeutyczne oraz dermatologiczne.

Oferta obejmie chociażby: peelingi skóry głowy, prądy Dansorwala, jonoforezę, masaż ultradźwiękowy, mezoterapię igłową oraz bezigłową, mikronakłucia oraz sporo innego rodzaju usług. Obszar kuracji trychologicznej przystosowany jest natężeniem do potrzeb określonych pacjentów. Zastosowana jest równocześnie kuracja uderzeniowa, przystosowana do wymagań skóry i włosów, terapia wzmacniająca zawierająca wyznaczoną dietę i suplementowanie oraz terapia podtrzymująca i zachowawcza, polegająca na odpowiedniej pielęgnacji w domu. W salonie wykorzystywany jest nowoczesny laser excimerowy, do leczenia objawów bielactwa, łuszczycy, AZS lub łysienia plackowatego.

Dodaj komentarz