Obsługa firm w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek

Usługi

avatarAutor:

Iwona Cebo – Kubiczek prowadzi w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w jakiej można korzystać z usług odnoszących się do wszystkich gałęzi prawa. Można w takim razie korzystać ze wsparcia specjalistki, kiedy nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, albo edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane podejście oraz pasja adwokatki sprawiają, że w dziedzinie adwokat rozwód dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. Głównie, jest ona ceniona za skuteczność w doradztwie i w rozwiązaniu prawnych zagadnień. Oferta wystosowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i dla klientów biznesowych. Obsługa prawna poza doradztwem obejmuje reprezentowanie petentów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Doskonała znajomość dziedzin prawnych oraz 20 letnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich bardzo dobrze reprezentować. Co istotne, jej kancelaria współpracuje też z renomowanymi kancelariami z całego świata, a więc o ile konkretną sprawę trzeba rozwiązać poza granicami kraju, to także Iwona Cebo – Kubiczek może w tym pomóc. Klienci indywidualni, jacy zgłoszą się do takiej kancelarii mogą oczekiwać na: poradnictwo prawne, pomoc w przygotowniu treści licznych umów, pozwów oraz pozostałych pism procesowych.

W głównej mierze, interesanci korzystają w tym punkcie z pomocy w obrębie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy w zakresie udzielania odszkodowań oraz ściągania należności. Prawo karne i prawo administracyjne to kolejne dyscypliny, w jakich można oczekiwać na wsparcie ekspertki. W dodatku, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek udzieli wsparcia w: wystosowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, doradzaniu w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. O ile będzie taka konieczność, to w imieniu interesantów będzie brała udział w negocjacjach różnego typu i będzie reprezentowała interesantów w sądzie.

Dodaj komentarz