Nowocześnie zaprojektowane elektrobębny dedykowane do realizowania zadań lżejszych

Przemysł

avatarAutor:

Nowocześnie wykonane elektrobębny dedykowane do realizowania zadań lekkich proponuje dystrybutor Hard – met. Jest to sprzedawca licznych sprawdzonych producentów, a więc można oczekiwać, że oferta z takiego zakresu będzie doskonale przygotowana.

Przedstawione pod linkiem http://hard-met.pl/oferta/elektrobebny-do-zadan-lekkich wyznaczone są do transportowania lekkich i często pakowanych już towarów. Często pracują one na taśmach przenośnikowych. Ich zwarta powłoka sprawia, że elementy te nad wyraz dobrze mogą sprawdzić się w transportowaniu tych materiałów, jakie domagają się utrzymania czystości. Zaprezentowane elektrobębny można wobec tego wykorzystywać w licznych dziedzinach przemysłu. Jako wydajny podzespół taśm przenośnikowych osiągają nawet 98% sprawności. Jest to efektem projektu elektrobębnów, zapewniających niższe straty powiązane z tarciem. Elektrobębny mają stopień ochrony IP66 oraz IP67, co pokazuje iż będą odporne na działanie czynników jakimi są: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, bądź tłuszcze. Ze względu na to, że zaoferowane elektrobębny są wykonywane ergonomicznie, nie zajmą nazbyt dużo miejsca.

Z tego względu, jeżeli ktoś w magazynie nie ma zbyt wiele przestrzeni, to wskazane elementy będą dla niego idealnym rozwiązaniem. Wyłącznym elementem, jaki będzie wystawać poza konstrukcję jest bowiem puszka elektryczna lub przewód. Szczelna konstrukcja elektrobębnów sprzedawanych w Hard – met wyeliminuje także konieczność dokupienia innych elementów. Elektrobębny można umyć pod ciśnieniem i nie bać ich zniszczenia. Doskonale będą nadawały się do wykorzystania w przemyśle spożywczym, z uwagi na zrobienie ze stali nierdzewnej albo kwasoodpornej. Zleceniodawca podczas składania zamówienia może spersonalizować typ pokrycia elektrobębna, aby mieć gwarancję, że nie ulegnie zniszczeniu on w takich warunkach, w jakich będzie wykorzystywany. Zależnie od wymagań, jak i budżetu, elektrobębny mogą być zrobione z przekładniami polimerowymi, aluminiowymi albo ze stali. Katalogi produktów udostępnione są na witrynie dystrybutora.

Dodaj komentarz