Nowocześnie prowadzone szkolenia z zakresu sprzedaży dla handlowców

Usługi

avatarAutor:

Nowocześnie poprowadzone szkolenia z zakresu sprzedaży dla handlowców proponuje marka Gamma. Ich motto brzmi: „Jeśli będziesz postępował jak wszyscy, będziesz miał wyniki jak wszyscy”. Wśród katalogu z tego typu kursów można zdecydować się na tradycyjne rozwiązania, twórcze, jak i unikatowe pakiety informacji praktycznych. Można decydować się, by brać udział w kursie w siedzibie firmy, jak i online.

Można również decydować się na szkolenia menadżerskie w formie hybrydowej. Kursy dla handlowców są wielokierunkowe i obejmują tematykę od standardowych metod sprzedaży przez challanger sale aż po autorskie szkolenia dla sprzedawców. Propozycja kursów bogatsza jest o szkolenia sprzedażowe z negocjacji na kilku poziomach, szkolenia z obrębu obsługi klienta, bądź też o komplet szkoleń z wywierania wpływu, psychologii sprzedaży a także psychomanipulacji. Tematyka obejmie również specyfikę sprzedaży za pomocą sieci internetowej, a więc uczestnicy uczeni są, w jaki sposób dostosować sprawdzone techniki w czasie video i telekonferencji oraz jak wykorzystać najnowsze narzędzia typowe dla sprzedaży internetowej, z podziałem na sektor B2B oraz B2C.

Każde ze szkoleń zorientowane jest na rezultat. Może nim być: wzrost wolumenu sprzedaży, średnia wartość transakcji, marża, bądź cross i up selling. Jako, że konsumenci teraz zmieniają bardzo często swoje przyzwyczajenia zakupowe, opłaca się zareagować regularnie i wziąć udział w podanych kursach, aby móc rozszerzyć własną wiedzę. Kursy rozdzielone są na dwa działy, aby zainteresowani mogli dobrać dla siebie adekwatną propozycję.0 Są to: strefa menadżera sprzedaży oraz strefa szkoleń dla handlowca. Szczegółowy opis szkoleń, lista tematów, jak i termin odbywania się szkoleń podane są na stronie www Gamma. Bez wątpienia, osoby które wezmą udział w kursie będą w większym stopniu skuteczne i bardziej zainteresują propozycją sprzedażową konsumentów. To natomiast znajdzie przełożenie w wynikach sprzedażowych.

Dodaj komentarz