Nowoczesne urządzenia kosmetyczne oraz farmaceutyczne, usprawniające pracę w wielu firmach

Przemysł

avatarAutor:

BEMA to wyspecjalizowany zakład oferujący maszyny dla branży kosmetycznej i przemysłu farmaceutycznego. To marka familijna, jaka w branży działa już od 1997 roku. Projekty zawierające urządzenia takie jak mieszalnik kosmetyczny przyjmowane są według indywidualnych wytycznych, co podoba się licznym przedsiębiorcom. W firmie przyjmowani są wyłącznie zdolni inżynierowie i specjaliści od elektroniki, co gwarantuje imponującą jakość wszystkich wytwarzanych produktów. Oferta jest kompleksowa oraz zawiera też przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Wykwalifikowani inżynierowie starają się od razu dostrzec zapotrzebowanie zleceniodawcy, w związku z czym na pierwszej rozmowie szczegółowo wsłuchują się w to, czego on potrzebuje. Następnie, zrealizują zamówienie według ustaleń ze specyfiki katalogowej, posiadając jednocześnie na względzie oczekiwania klienta. Dzięki takiej postawie a propo prowadzenia działalnością marka pozyskało już tak wiele dobrych poleceń. Główną domeną zakładu są mieszalniki homogenizujące, mieszalniki dla kosmetyki a także mieszalniki do laboratorium. Co więcej, klienci mogą w tym zakładzie zaopatrzyć się w mieszalniki szamponu albo mieszalniki do syropu. Propozycja handlowa obejmie też: zbiorniki procesowe, reaktory fazy wodnej i olejowej oraz mieszalniki sprecyzowane na topienie.

Mieszalniki homogenizujące dostępne są jako modele: MH 100, MH 200, MH 300, MH 400, MH 500, MH 600 i MH 700. Są to prototypy idealnie nadające się do produkowaniu kosmetyków. Kontrahent, który nie wie, na jaki rodzaj się zdecydować może skorzystać z rzetelnych wskazówek specjalistów. Wówczas nie będzie miał jakichkolwiek wątpliwości odnośnie tego, iż perfekcyjnie uposaża swój zakład. Firma wytwarzając następne urządzenia sporą uwagę ukierunkowuje na trendy branżowe, w związku z tym każdorazowo otrzymuje się najnowszy osprzęt do wykorzystania.

Dodaj komentarz