Modne oraz niezwyczajne szarości oraz inne kolory

Inne

Autor:

Mnóstwo Polek często narzeka, że w okresie jesienno-zimowym trudno jest w punktach sprzedaży odzieżowych znaleźć coś, co nie byłoby utrzymane w kolorystyce szaro-burej. Na pewno to ma ogromny wpływ na przeświadczenie, że szary to jeden z najentuzjastyczniej wybieranych przez Polskie damy odcieni ubrań zimowych. Być może chodzi jednak o to, że przeciętna Polka nie ma innej możliwości, w jaki sposób zaopatrzyć się w ubrania w kolorze szarym? Na szczęście w tym sezonie powinien to przestać być kłopot, albowiem w kolekcjach przedstawionych przez najogromniejsze domy mody pojawiły się szarości. Przy czym od razu naznaczyć wypada, że pomimo tak nieinteresującego w gruncie rzeczy koloru, kolekcje te pod żadnym pozorem nie są nudne. A to za kwestią tego, że występują na ubraniach, które mają efektowne kroje i łączą w sobie różnorodne faktury i materiały. W nadciągającym sezonie można ubrać się wobec tego w popielaty tweedowy kombinezon, oczywiście obwiązany w talii, by podkreślić kobiecą sylwetkę, gruby wełniany popielaty sweter, z motywem dużej kratki albo delikatną szarą elegancką sukienkę.

Szare są też płaszcze i nakrycia głowy. Oczywiście szarość całego stroju przełamać można kolorowym dodatkiem, a do popielatego pasuje jakkolwiek każda inna barwa, lecz tym wspólnie projektanci postawili na monochromatyczność. Indygo to według co niektórych odcień oznaczający smutek. Jednakże najnowsze kolekcje, jakie projektanci przedstawili na nadchodzący, jesienno-zimowy sezon dowodzą, że barwa niebieska w żadnym razie nie musi być boleściwa, ani nostalgiczna – oto Uniqueyou kurtki skórzane damskie uniqueyou. Ani nudna. Bo okazuje się, że w nadchodzących miesiącach to oczywiście niebieski będzie panował na wybiegach oraz w naszych szafach. W tym kolorze ubierać można wszystko: koszule, spodnie, bluzki, swetry, sukienki wieczorowe i stylowe kostiumy. Bo oraz sam kolor jest uniwersalny. Przy czym zaznaczyć tutaj należy, że jego odcień nie ma znaczenia.

Można w następstwie tego zaopatrzyć się w rzeczy błękitne, chabrowe, granatowe, indygo, ultramaryna itd. Ważne jest tylko aby cały strój był niebieski. Wyjątek wolno zrobić jedynie dla czarnych akcesoriów, które idealnie komponują się z każdym odcieniem blue i dodają całemu strojowi elegancji i pewnej tajemniczości. W następstwie tego w związku z tym, jeżeli ktoś nosi się z zamiarem uzupełnienia własnej garderoby o nowinki modowe, w pierwszej kolejności ma obowiązek zaopatrzyć się w coś niebieskiego. Albo spowodować, czy w szafie nie ma już czegoś zapomnianego w tym kolorze oraz uczynić, że rzecz ta w nadchodzącym czasie otrzyma pionierskie życie i stanie się jednym ze sztandarowych elementów powszedniego stroju.

Dodaj komentarz