Mieszkania to w głównej mierze toaleta – rozsądnie wybierz sprzęty meblowe i akcesoria

Dom i Wystrój

avatarAutor:

Współczesne mieszkania projektowane są już pod całkiem innego konsumenta aniżeli to, co jeszcze kilkanaście lat temu spotkać można było na rynku nieruchomości. Zmieniło się oczywiście w zasadzie nastawienie deweloperów na rynku pierwotnym, jacy to odpowiedzialni są za formowanie największej liczby osiedli mieszkaniowych w nowoczesnych czasach. Małe mieszkania z obcisłymi pokojami, niedużymi łazienkami bez dostępu ożywczego naturalnego światła, to już oferty typowo z rynku wtórnego. Niemalże nikt nie tworzy dziś bloku w ten sposób, by mieszkania były analogicznie do siebie analogiczne, jak skopiowane jedno od drugiego.

Bo każdy konsument ma nieco inne plany w stosunku do kuchni czy łazienki, korzysta z innych pokojów na co dzień, w jednym bloku deweloper umieszcza dużo różnie zaprojektowanych mieszkań, żeby każdy mógł dobrać sobie rozłożenie pokoi, kształt łazienki oraz w głównej mierze – cenę. Pierwotny rynek kieruje swoje mieszkania do człowieka, jaki dzisiaj jeszcze kończy studia lub też zaczyna swoją pierwszą pracę i może wkrótce z pomocą bankowego kredytu hipotecznego będzie chciał sobie jakieś mieszkanie zakupić.

Na pewno będzie chciał wtedy znaczące mieszkanie, z dużym salonem oraz nie mniejszymi przestrzeniami na dowolne zaaranżowanie kuchni lub łazienki – a tutaj pomoże www.wolbox.com.pl. Jeszcze jakiś czas temu toalety w Polsce wszelkie wyglądały jak odbite od jednej kalki. Wynikało to nie jedynie z braku odwagi ludzi, jacy mieli dekorować swoje mieszkania, niemniej jednak przede wszystkim z obniżonego asortymentu wystroju wnętrz w punktach sprzedaży.

Wszystko było do siebie tak podobne, iż bez względu na sposób ulokowania dekoracji jakakolwiek łazienka w czasach PRL-u była podobna do innych. Ciasne, nie pozwalały na wstawienie żadnych akcesoryjnych mebli a na dodatek nikt nie myślał nawet o takich rozstrzygnięciach, jak ułożenie dywanu w łazience. Nowocześni właściciele mają jednak nie tylko więcej fantazji, ale i dostępnych w sklepach mebli łazienkowych oraz przestrzeń – znacznie więcej miejsca w łazience. To naturalnie dzięki temu zmieszczą się w niej nie tyko fajne meble, ale właśnie dywan i lampa chociażby.

Dodaj komentarz