Informacje o tym, co robić żeby dostać kredyt na mieszkanie udzielane przez SDP Finanse

Biznes i Finanse

avatarAutor:

Kwestie podstawowe, jakie trzeba wypełnić, żeby otrzymać kredyt na mieszkanie można poznawać podczas konsultacji z pracownikami agencji SDP Finanse. Myśląc o tym, jakie warunki trzeba spełnić należy skierować się właśnie tam. Ubieganie się o kredyt jest czasochłonne.

Natomiast robiąc użytek z profesjonalnego wsparcia, można wszystko zrobić dokładnie i nie bać opóźnień. Specjaliści ukażą, że najważniejsze jest doprecyzowanie zdolności kredytowej. Doradcy obliczą ją i nie trzeba się przejmować, że bank uzna, że nie można dostać kredytu. Poza wysokością dochodów ważny jest również typ umowy i okres na jaki jest ona zawarta. Należy również brać pod uwagę, że banki sprawdzając zdolność kredytową będą się także sugerowały kosztami, jakie zazwyczaj ponosi kredytobiorca. Szczegółowo zostaną sprawdzone: historia kredytowa, aktualne opłaty, kredyty, limity na koncie, leasingi i karty kredytowe.

Znacząca jest również kwota wkładu własnego. O tym też zostanie się informowanym w czasie konsultacji z ekspertem od spraw finansowych. Kredytobiorca dostanie wskazówki, żeby sprawdzić i pobrać raport o sobie z Biura Informacji Kredytowej. Z ekspertem specjalizującym się w hipotekach najlepiej będzie porozmawiać jeszcze przed rozpoczynaniem procedury w banku, żeby się świetnie przygotować. Poza kwestiami standardowymi uzyska się informacje o tym, jakie z banków udzielą kredytów osobom o podobnej historii do tej, jaką ma się osobiście.

Warto więc współpracować z SDP Finanse. Podczas pierwszego spotkania zostaną zaprezentowane sprawy priorytetowe, a więc 7 najważniejszych kwestii, jakie należy robić, by uzyskać najlepszy kredyt. Będą to: sprawdzanie zdolności kredytowej, wybór nieruchomości, spisanie wniosków z doradcą kredytowym, przesłanie wniosku do banku, otrzymanie kredytu na mieszkanie, podpisanie umowy kredytowej z osobą zatrudnioną w banku oraz uzyskanie kredytu na mieszkanie. Od tego należy zaczynać, żeby procedura przebiegła sprawnie.

Dodaj komentarz