Imponująca oferta szkoleń, przeprowadzanych w Imperium Szkoleniowym

Biznes i Finanse

Autor:

Bogata lista kursów, wykonywanych w Imperium Szkoleniowym obejmuje szkolenia w formie stacjonarnej w Krakowie jak i w stolicy, jak i szkolenia w formie zdalnej. Kursanci mogą wybierać szkolenia do jakich zaliczają się: MS Excell, MS Office, szkolenia z obsługiwania baz danych, szkolenia z obsługi programów grafiki, szkolenia z programowania, szkolenia z projektowania stron www, szkolenia z Business Inteligennce, kursy z bezpieczeństwa informacji IT, kursy ze zwinnej metodyki, albo też kursy z modelowania procesów biznesowych. W ramach e – learningu dostępne są pakiety: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Przedsiębiorcy bardzo często decydują się również na udział w szkoleniach zamkniętych. W Imperium Szkoleniowym przygotowywane są w dodatku szkolenia w formie jednoosobowych warsztatów. Każdorazowo zasięg konsultacji jest osobiście omówiony przez instruktora z klientem. Interesującym punktem w ofercie są kursy niestandardowe. Mogą one się odbyć w siedzibie zamawiającego.

Ochoczo korzystają z tego klienci, którzy mają w danym czasie we własnej firmie wdrażane specjalne oprogramowanie. Kursy Imperium Szkoleniowego całkowicie odpowiadają na potrzeby rynku dotyczącego prowadzenia szkoleń IT w przystępnej formie. Dostępne kursy przeprowadzają tylko doświadczeni instruktorzy, posiadający tytuł Microsoft Certified Trainer oraz MOS. Po odbytym szkoleniu uczestnicy otrzymują dyplomy ukończenia zajęć. Są one udostępnione w języku ojczystym jak i angielskim.

Szkolenia przygotowane są na dowolnym etapie wiedzy uczestników, a na życzenie zleceniodawców mogą zostać opracowane na sposób indywidualny. Do cenionych kursów wliczają się: MS Teams, MS Excel, a także MS Project. Na stronie www przedsiębiorstwa https://imperiumszkoleniowe.pl/czym-jest-power-query-i-do-czego-sluzy/ można obeznać się z dokładnym opisywaniem konkretnych szkoleń, zobaczyć ile kosztują oraz ile trwają. Jeśli uczestnik przekona się na kupno szkolenia w formie e – learning to pozyska: dostępność do lekcji z kluczowymi informacjami w temacie praktyczności programów oraz do klarownych video instruktażowych.

Dodaj komentarz