Firma oferująca najwyższej jakości nadruki na odzieży i akcesoriach promocyjnych

Reklama

avatarAutor:

Wykorzystanie bardzo znanej techniki znakowania ubrań, a więc sitodruku wpływa na to, że propozycja usług firmy Terraprinting jest bardzo atrakcyjna. Sitodruk jest metodą znaną chociażby z uwagi na oszczędność. Pozwoli albowiem pozyskać niskie koszty jednostkowe przy większych nakładach. Specjaliści z podanej firmy stosują do druku wysokiej jakości farby. Z tego względu rezultaty są idealne, a nadruki z sitodruku cechują się najwyższą trwałością. Jeśli zamawiający ma takie życzenie, to wykorzystywane są nie tylko farby tradycyjne, lecz też pozwalają na pozyskanie efektów większych, czyli wykorzystany jest nadruk wypukły albo neonowy.

Sitodruk stosowany jest na odzieży marketingowej, sportowej oraz roboczej. Technika sitodruku bazuje na nanoszeniu na materiał farb poprzez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita bazuje na zakrywaniu części otworów oraz pozostawieniu tylko tych przez które muszą przechodzić farby. Każdy kolor nanoszony jest osobno, a umocnienie nadruku ma miejsce, gdy wpływa na niego wysoka temperatura. Drukarnia sitodrukowa, jaką zarządza marka Terraprinting oferuje zrobienie druku przy zastosowaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej lub ręcznej. Eksperci z Terraprinting zalecają zleceniodawcom zdecydować się na sitodruk wtedy, gdy drukują oni większe nakłady, mające więcej niż 100 sztuk z tego samego wzoru. Ponadto, propozycja usług dedykowana jest dla klientów, którzy chcą wydrukować niewielkie ilości, lecz z użyciem 1 lub dwóch barw.

Pewne jest to, że jeżeli komuś będzie zależało na najwyższej jakości nadruku na odzieży i gadżetach promocyjnych, to sitodruk jest mu to w stanie zagwarantować. Wycena usługi w zaprezentowanej drukarni wyznaczona jest na podstawie indywidualnych wyznaczników, z uwagi na to, na ile skomplikowana jest realizacja zamówienia. Przy wycenie uwzględni się: nakład oraz rozmiar nadruku, projekt graficzny pod względem ilości wykorzystywanych wybarwień, wymiar nadruku na wyznaczonym materiale. Zleceniodawcy po zakończeniu zlecenia dostrzegają, że nadruk wykonany w zielonogórskiej firmie był dobrą inwestycją.

Dodaj komentarz