Firma budowlana z Bielska Białej proponująca nowe budynki mieszkalne w Lipowej

Budownictwo

avatarAutor:

Firma budowlana oferująca domy w Bielsku Białej proponująca nowe budynki mieszkalne w Lipowej, a więc Locus Home, jest firmą jakiej ofertę na pewno opłaca się zobaczyć. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika rekomendowana jest dla rodzin z dziećmi. Złożona jest z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. To osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od sześćdziesiąt pięć m2 do 93 m2. Z tego względu każdy może wyszukać dom na sprzedaż lipowa dostosowany do własnych oczekiwań.

Niemałym atutem dla osób doceniających naturę jest widok na Skrzyczne. Położenie osiedla zachęca na pewno do aktywności na świeżym powietrzu. Znajdujące się w pobliżu miejsca są bardzo dobre na: spacery, nordic walking lub jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika znajduje się od osiedla zaledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd to 9 kilometrów. Domy na nowo wybudowanym osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje niskie koszty ogrzewania w zimie. Domy zbudowane są w technice klasycznej murowanej, z tworzyw, jakie zapewniają doskonałą izolację cieplną i akustyczną.

Ogrodzone domy gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom. W okolicy znajdują się istotne punkty usługowe i oświatowe: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Osiedle znajdujące się przy ulicy Romantycznej jest szczegółowo scharakteryzowane na witrynie firmy. W tym miejscu można także obeznać się z mapą, dokładnym szkicem a także ceną domów. Jeżeli kogokolwiek zainteresuje dom w innych miejscowościach, to wystarczy, że nawiąże kontakt z Locus Home. Locus Home cechują spore standardy w zakresie budowa domów bielsko, dla, klienta przygotowanych do stanu deweloperskiego. Warto więc specjalistom z takiego miejsca zaufać. Jeśli ktokolwiek poszukuje domu w Beskidach, to podana propozycja z pewnością zrobi na nim doskonałe wrażenie.

Dodaj komentarz