Fale oraz skręt – fryzura, która odmładza

Moda i Uroda

avatarAutor:

Dwa kucyki skręcają koło w świadomości kobiecej. W pierwszej kolejności kojarzone są z bezmyślnością dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najchętniej na trzepaku lub ewentualnie przy grze w klasy bądź skokach w gumę. W wieku dorastania bardzo chętnie się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Pozbawiając się kucyków dajemy znać o własnej dorosłości.

Prędzej czy w następnej kolejności zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam mieć sentyment także do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, iż co stare, to dobre, a innowacyjne mody i pomysły wyłącznie bazują na tych przetestowanych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, ma okazję z wiekiem nawet coraz to większy.

Wskutek tego nie bójmy się być odważne oraz pozwólmy sobie na okazały come back tej wypróbowanej fryzury – rekomendujemy odmładzające fryzury dla 40 latki. Aby nie była ona śmieszna, nieodzowna będzie dbałość o detale. Ażeby dodać jej trochę powagi oraz drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. To właśnie dzięki temu włosy będą zwichrowane i niesforne. Po zrobieniu gładkiego przedziałka zbierzmy je w dwa doskonałe kucyki nad uszami, a zamiast gumek wplećmy tiulowe wstążki. Wynik dzikiej chłopczycy pewny, podobnie jak zainteresowanie płci przeciwnej, jacy to zestawienie miłują w najwyższym stopniu.

Wydaje się, że na pewnym etapie naszego życia szkolny warkocz odchodzi na porządne w zapomnienie. Nic znacznie bardziej błędnego, o czym wolno się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Okazuje się, że nie ma o wiele bardziej ponadczasowej fryzury, niż nieśmiertelny warkocz. Wolno go nosić na tysiące sposobów oraz różnorako ozdabiać. Niezależnie od tego, czy będzie to kłos, lub francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco i pociągająco. Niewątpliwie aktualne trendy lansują zwykle bardziej zwichrowaną jego formę.

Fundamentalną poradą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, dzięki temu będzie on o wiele bardziej błyszczący oraz porządniej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na luźne opadanie, mierzwienie i najogólniej powiadając życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe stworzenie lekkiego nieładu w tej partii. Warto trzymać się również zasady, że im luźniej, tym porządniej. Ostateczny rezultat powinien czynić wrażenie eleganckiego, jednakowoż również niewinnego, trochę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wręcz zapewnione.

Dodaj komentarz