Druk wielkoformatowy wykonywany doskonale w drukarni MAAG 24

Reklama

avatarAutor:

Możliwość wyboru licznych przekazów promocyjnych w drukarni MAAG 24 sprawia, że sporo zleceniodawców właśnie tutaj decyduje się realizować swoje usługi. Klienci mogą wybrać bloczki samokopiujące i dużo innych. Co ważne, zrealizowane są w takim punkcie obsługi także zlecenia niesztampowe.

Kompletna oferta zawiera: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące. Na stronie internetowej można sprawdzić wszystkie realizacje tej drukarni i przekonać się, że warto tutaj przekazać własne zamówienie. Specjaliści przyjmą zlecenie do wykonania, na początku nabierając przekonania, że jest on zgodny pod względem wymagań wydruku.

Sprawdzane będą rozmiary grafik, teksty i sporo innych parametrów. Jeżeli okaże się, że projekt może być wydrukowany, to zlecenie będzie zrealizowane. Mało tego, można również u ekspertów zlecać wykonanie całego projektu. Poza wykonaniem elementów stricte powiązanych z drukiem, może też być wykonany cały projekt: grafika, content lub zdjęcia. Ma to miejsce po uprzedniej rozmowie ze specjalistami.

Drukarze posiadają bazową wiedzę, jak i ciągle kierują się trendami w poligrafii i reklamie. Mogą realizować nawet wyjątkowo nietypowe zlecenia. Obeznanie w jednocześnie poligrafii i reklamie pozwala uzyskać imponujące wyniki. Zamówienia zrealizowane w krótkim czasie pozwalają klientom błyskawicznie rozpoczynać akcje promocyjne.

Nie ma znaczenia, czy komukolwiek będzie zależało na tym, żeby wizytówki, naklejki albo pozostałe wyroby miały design klasyczny albo modernistyczny. Główne zalety, oddziałujące na to, że miejsce takie cieszy się sławą to: błyskawiczna wysyłka, wsparcie i fachowe doradztwo, wykorzystanie nowoczesnych technik, uprzejma obsługa, a także możliwość doboru w wielu produktach. Każdy wyrób jest dokładnie opisany oraz można zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami.

Dodaj komentarz